Мам, я на роботу, все будет добре

Як говорити про патріотизм? І чи варто? Як пояснити його вагомість? І чи можна це зробити в сучасному світі, переповненому фейками та маніпуляціями?

👉 У попередні роки КМЦешка знаходила відповіді на ці запитання: ми збирали школярів Києва та відвозили їх у військову частину, де вони могли спілкуватися із захисниками України, надихатися ними та демонструвати свої здібності.

Але в цьому році нам довелося вигадувати новий формат. Так і народився дуже щирий проєкт “Мамо, я на роботу, все буде добре”. Це короткий метр, про героїв і героїнь, які люблять свою справу, своїх людей і свою країну.

🗣 Ми поставили однакові запитання представникам/цям трьох професій – поліцейській, лікарю та пожежнику, аби дізнатися, що для них патріотизм і як це – щодня рятувати життя співгромадян.

Відповіді, які ми отримали, інколи неочікувані, інколи дуже відверті, інколи сміливі. І це прекрасно, бо КМЦешка, як і один з наших герої проєкту, вважає, що патріотизм – це не тільки про лозунги та аватарки, це про щоденні ритуали та дії, які ми робимо на користь країни кожний і кожна на своєму місці.

Отож вмикайте відео і дивіться, якими різними можуть бути патріоти, якими різними можуть бути їхні історії та думки.

💻 Дивіться тут: https://cutt.ly/eh1gMSm