Leaders Conference 2020

🔥 Супер-захід для молоді у Києві!
Програма Leaders Conference 2020:

⭐ ПЕРШИЙ БЛОК «ХТО – Я?!»
Чи залежить від мене майбутнє України? Хто я для України?
Презентація стратегії молодіжної політики в Україні до 2030 року, панельна дискусія та живе спілкування з активною молоддю, волонтерами з закордону, державними та недержавними громадськими та молодіжними організаціями, представниками влади дасть можливість кожному учаснику для самоідентифікації.

⭐ ДРУГИЙ БЛОК «Я – УКРАЇНЕЦЬ!»
Лекції видатних українців з різних сфер життя, які розкажуть про своє бачення розвитку України та що вони роблять для цього надихне слухачів на великі вчинки.

⭐ ТРЕТІЙ БЛОК «Я – СЬОГОДЕННЯ!»
🔹 Панельна дискусія відкриє очі на можливості та креативний підхід у напрямку волонтерства та молодіжної політики в Україні та закордоном.
🔹 Лекція з інноваційного мислення професора з Республіки Корея допоможе молоді по-іншому сприймати й оцінювати проблеми та вчитися їх долати, а MIND-гра дасть змогу знайти креативні рішення.
🔹 «Час шалених ідей» пройде у супер форматі! Це час напрацювання проектів, спрямованих на вирішення проблем сучасної молоді. Кожен зможе стати лідером, запропонувавши новітні ідеї, інноваційні рішення, фантастичні проекти.
🔹 Під час «Пітчингу ідей» ми зможемо допомогти втілитись цим шаленим ідеям у життя через пошук команди, волонтерів та соціально-відповідальний бізнес, що стане поштовхом у розвитку «себе», свого рідного міста та країни в цілому.

⭐ ЧЕТВЕРТИЙ БЛОК
🔹 Ярмарок громадських організацій – відкритий простір самопрезентації неурядових організацій, що репрезентують різні спільноти. Ярмарок має на меті привернути увагу молоді до теми волонтерства та показати реальні приклади роботи громадських організацій та проектів.
🔹 Виставка культур народів світу порадує гостей тематичними локаціями, де кожен з бажаючих зможе не тільки поспілкуватися з представниками різних народів, але й відчути на смак та дотик особливості інших культур. Виставка сприятиме встановленню дружніх відносин між різними народами, налагодженню культурних зв’язків між державами і обізнаності українців про особливості культур народів світу.
🔹 Феєричний концерт від волонтерів не залишить байдужим жодного глядача. Запальні танці, пісні та різноманітні міжкультурні виступи зарядять драйвом на цілий рік навіть пасивну молодь!

Реєструйся за посиланням: cutt.ly/6rUYedN

⏳ Дедлайн – 1 березня о 23:59🏁