Дайджест КМЦ

Як там перші вихідні без карантинного дня? Встигли відпочити, набратися сил і прогулятися магазинами? Тоді саме час повертатися до насиченого на події тижня👇
 
🦄 07/12. Понеділок🦄
👉 Освітній курс «Head Start»
Продовжуємо курс лекцій «Head Start» про закордонну освіту від засновниці компанії «BN Education Group» Оксани Чмихало. Ти дізнаєшся про онлайн-інновації у локальній освіті, типи психіки та відповідні їм системи освіти, тренди закордонної освіти.
‼️ Реєстрація: https://cutt.ly/hhjBAZT
 
🦄 8/12 Вівторок🦄
👉 Онлайн-курс “Таргетинг для бро”
Опановуй сучасну професію таргетолога разом з КМЦ. Ти зможеш працювати, де захочеш, бо все, що тобі потрібно, – ноут, інтернет і спеціальні знання. На курсі ти дізнаєшся про особливості роботи таргетолога, як працювати з клієнтами легко, якісно та довго, як оцінювати масштаби ринку та аналізувати конкурентів, як рахувати бюджет і створювати креатив для реклами.
‼️Реєстрація: https://cutt.ly/LgAdK5b
 
🦄 9/12 Середа🦄
👉 Онлайн-курс “Your research”
Пропонуємо дослідити… себе! Дізнавайся більше про себе, аби отримати більше можливостей для розвитку в обраному напрямку. Курс складатиметься з трьох блоків: дослідження себе (визначення сильних сторін, причин невпевненості, негативних думок і емоцій); вміння любити себе; зовнішнє і внутрішнє в житті (фокусування на власному житті, вибачення власних помилок і прийняття себе). Спікерки курсу – досвідчені психологині різних напрямків.
‼️ Реєстрація: https://cutt.ly/0huCugy
 
👉Шлях молоді в політику
Якщо тобі цікава політика і все, що з нею пов’язано, то цей ефір ти не можеш пропустити. Адже ми говоритимемо про те, як розпочати успішну кар’єру, як заявити про себе і утриматись на довго, а не одну каденцію. Спікерка – Купріянчик Аліна політологиня, юристка, депутатка Обухівської міської ради VIII скликання, помічниця-консультантка народного депутата України VIII-IX скликання
 
🦄 12/12 Субота 🦄
👉 Онлайн-тренування з КМЦешкою
О 10:00 в суботу знову проводимо тренування в нашому інстаграмі. І не просто заняття, а майже повноцінне Crossfit -навантаження з тренером Артемом. Приєднуйся, аби твоя субота починалася правильно.
 
А ще хочемо нагадати про наше опитування: допоможи КМЦешці стати кращою ось тут 👉 https://cutt.ly/bhjyclJ
КМЦешка любить тебе❤️

Квіз MARVEL

5 Березня, 2021

Про журналістику 2.0

2 Березня, 2021

Анонси подій від КМЦ

1 Березня, 2021