Дайджест КМЦ

Новий тиждень – нові події.
 
🦄 13/10. Вівторок 🦄
Онлайн-квіз “Від Віщого Олега до alyona alyona”
КМЦ до Дня захисника України та Дня козацтва приготував незвичайний квіз на патріотичну тематику: без калин і страждань, без брому та зради. Разом згадаємо історію, географію та культуру рідну країну.
🌐Де: @patriotkviz в telegram
Реєстрація: https://cutt.ly/Kf6KNqL
 
🦄 15/10. Четвер 🦄
Прямий ефір з Людмилою Царьовою
Під час спілкування з психологинею, що практикує, розберемо, що таке стресостійкість, як її розвивати, як залишатись ефективним під час високих навантажень і в понаднормовому графіку роботи, як протистояти труднощам і як долати емоційний фактор.
🌐Де: insta КМЦ (17:00)
 
🦄 18/10. Неділя 🦄
Відкрите тренування з запальної латини
Субботенко Болеслав – переможець всеукраїнських змагань, призер і фіналіст міжнародних змагань, КМС України і дворазовий переможець першості України навчить танцювати латину та кайфувати від танців.
🌐Де: НСК “Олімпійський”
 
📌 Також хочемо нагадати, що у КМЦшці проводимо безкоштовні профорієнтаційні консультації для підлітків за методикою «Magellano Університет». Якщо досі не визначились із професією або ж сумніваєтеся у правильності вибору — велкам 😊
Що робити: напиши нам на пошту proprofesii@gmail.com, ім’я, дату народження, пошту і телефон. Ми призначимо індивідуальну зустріч 🙂
 
І пам’ятай, що КМЦешка любить тебе!