Дайджест КМЦ

У кожному супермаркеті вже місяць грають збірки новорічних пісень, ти вже шукаєш хату на новий рік (з дистанціями та запасом антисептиків), але залишилося ще кілька тижнів і кільки можливостей від 2020👇
 
🦄 14/12. Понеділок🦄
👉 Онлайн-курс “IN_STAR”
Найестетичніший курс із instastories – #in_star – однотижневий марафон, на якому ти не тільки навчишся робити красиві сторіз, розшириш охоплення та знайдеш нових читачів, а ще й опануєш сучасні soft skills, які знадобляться в подальшій роботі чи створенні свого бренду.
‼️ Реєстрація: https://cutt.ly/Ahkpz2z
 
🦄 16/12 Середа🦄
👉Шлях молоді в політику
Крутий вебінар, на якому познайомимо вас із реальною політикою та реальними політиками, а саме – Яриною Ар‘євою. Вона – депутатка Київської міської ради, активістка молодіжного крила Європейської Солідарності “Солідарна молодь”, аналітикиня в Комітеті виборців України.
 
🦄 17/12 Четвер 🦄
👉Stand Up: комік чи професія, коли не смішно
Прямий ефір з Антоном Тимошенком – дворазовим переможцем «Розсміши коміка», резидентом клубу «Подпольный Stand Up», сценаристом «Телебачення Торонто», ведучим на Радіо «Промінь» і просто талановитим інтелігентним коміком, який жартує про суспільство, політику та багато інших речей.
 
👉 Онлайн-квіз імені Святого Миколая (19:00)
Дощі та ожеледиці геть не створюють новорічний настрій, але все можна виправити завдяки особливому святковому квізу від КМЦ 🌲 П’ять раундів про новорічні фільми, різдвяні спецсерії, “зимові” книжки та традиції, якими ми оточуємо себе взимку.
‼️ Реєстрація: https://cutt.ly/5hA30Tk
 
🦄 19/12 Субота 🦄
👉 Онлайн-тренування з КМЦешкою (11:00)
Готові провести ще одну суботу разом з нашими спортсменами? Цього разу на нас чекає функціональне тренування, тож приєднуйся, аби не втрачати форму💪
‼️ Чекай на пост із реєстрацією)
 
КМЦешка любить тебе❤️