Челендж «Навчай українською»

Безкоштовний курс-челендж Ініціатива “Навчай українською” – проєкт, створений для популяризації викладання державною мовою у сфері позашкільної освіти, зокрема у спортивних гуртках.
Челендж «Навчай українською» стартує 5 квітня і триватиме 21 день. Цей безкоштовний онлайн-курс покликаний надати необхідні знання та навички викладачам позашкільних закладів освіти для того, щоб проводити заняття українською мовою. Учасники отримають навчальні матеріали та завдання, візьмуть участь у двох практикумах та трьох вебінарах зі спеціалістами.
Ініціатива «Навчай українською» – це ком’юніті небайдужих громадян, представників різних громадських організацій, зокрема Української гуманітарної платформи, Порталу мовної політики, спільноти “Мова об’єднує”, батьків та волонтерів, які об’єдналися навколо ідеї популяризації української мови в освіті.
У листопаді 2020 року Ініціатива провела перший 21-денний челендж «Навчай українською». Проєект підтримав Український Культурний Фонд і низка організацій та медіа. У результаті цього челенджу майже півсотні гуртків перейшли на українську мову навчання.
Для участі в онлайн-курсі необхідно заповнити зареєструватися: https://forms.gle/tByp8BSMzcHimLqs9