Куди піти поїсти: заклади, які відкрили переселенці у Києві

Куди піти поїсти: заклади, які відкрили переселенці у Києві

Шукаєте де смачно поїсти в Києві? 🍕

Тоді завітайте у заклади, які відкрили українські переселенці. Тут панує надзвичайна атмосфера свободи та віри у перемогу 🇺🇦

📍Кав’ярня «Незалежність»

Має маленьку особливість — для об’єднання гостей та налаштування спільного діалогу в кафе є тільки один столик на 8 осіб. Також є місце на терасі та надзвичайно запашні полички із зернами кави та головне українського виробництва.

📍Бар «Характерники»

Тут ви підберете зону відпочинку, яка підходить під ваш настрій. Адже є три зони: контактний бар, зал зі столиками й диванами та зона відпочинку розташована на другому поверсі. А меню закладу є авторським.

📍Кафе «ХА»

Бажаєте відвідати затишний куточок Харкова у Києві? Тоді вам саме у кафе «ХА». У закладі є кілька видів піци, особлива харківська квадратна піца, про яку говорять всі харків’яни. Також 40% із продажу спеціальної піци передають на благодійність.

📍«Шаурма на вугіллі»

Особлива шаурма, тому що все готують на вугіллі – на грилі, який створили власноруч. Заклад був побудований під гаслом «З Маріуполем у серці»

📍Кавʼярня «Kiit»

Тут пригощають кавою, галетами та надзвичайними пирогами за власним рецептом. Завітайте спробувати фірмову страву — цибульний пиріг.