7 порад для зміцнення імунітету

7 порад для зміцнення імунітету

Здоровий спосіб життя — це піклування й турбота про себе. Багато хто переконаний, що здоровий спосіб життя — це складно та займає багато часу, але ми розвіємо цей міф🤓

Сьогодні ми поділимося елементарними та корисними звичками, які допомагають підтримувати здоров’я людей:

• Прогулянки на свіжому повітрі

Гуляйте хоча б 30 хвилин кожного дня. Якщо у вас немає часу, то надайте перевагу ходити на роботу, школу, університет пішки.

• Правильне харчування

Забудьте про перекуси та не пропускайте сніданки. Адже сніданок — це найважливіший прийом їжі. Споживайте норму води, а солодощі замініть на фрукти.

• Дотримуйтесь режиму дня

Сон — це один із головних аспектів здоров’я. Повноцінний сон повинен бути не менше 7 годин на день. Для кращого сну не вживайте напої з кофеїном за п’ять годин до відпочинку. Часто засинати важко через пізні прийоми великих порцій їжі, перегляди телепередач або активне використання соціальних мереж. Рекомендуємо за годину до сну обмежити використання телефону, а краще прочитайте декілька сторінок улюбленої книги.

• Стежте за поставою

Це спосіб підтримувати хребет здоровим. Адже від хребта залежить робота багатьох органів. Також гарна постава дозволяє відчувати себе впевненішим та гарним.

• Медитуйте

Спробуйте попрактикувати медитацію, якщо відчуваєте втому та не можете розібратись з думками. Знайдіть спокійне місце і помедитуйте. Виділіть час для себе.

• Читайте

Намагайтеся читати щодня хоча б 10 сторінок цікавої книги. Читання відволікає від проблем і рутини, освіжає та прокачує мізки.

• Знайдіть час для відпочинку

Відпочивайте, розважайтесь та розвивайтесь, адже це важливо для ментального та фізичного здоров’я. Не потрібно ігнорувати час для себе і робити акцент на роботі. Такі дії призводять до зниження працездатності, виснаження, виникнення емоційного вигоряння.

Як говорив, Джон Лок: «Здоровий дух в здоровому тілі — ось короткий, але повний опис щасливого стану в цьому світі».

Тому підтримуйте своє здоров’я кожного дня та формуйте корисні звички💪🏻