Як скласти резюме англійською мовою?

Як скласти резюме англійською мовою?

Як правильно скласти резюме англійською мовою після якого тебе візьмуть на роботу? Інколи, це буває складною задачею, але #КМЦ полегшить вам життя 🤗

Резюме повинне складатися з наступних блоків:

📎Бажана посада – Required job position

Це перше що бачить рекрутер, тому пишіть посаду чітко за зрозуміло. Заборонено писати декілька посад в одному резюме.

📎Персональна та контактна інформація – Personal and contact information

Потрібна для подальшого зв’язку з Вами. За бажанням можна додати посилання на особисті соціальні мережі.

📎 Досвід роботи – Work experience

В цьому блоці вкажіть компанію та посаду, яку ви займали й термін роботи. Також пропишіть основні завдання, які ви виконували й компетенції.

📎Освіта – Education

Вкажіть яку освіту ви здобули або здобуваєте, включаючи: заклад вищої освіти й спеціальність. Рекомендуємо також вказувати завершені профільні курси у цьому блоці.

📎Професійні навички – Professional skills

Розкажіть про ваші здібності й навички, саме hard skills, які будуть важливі для вашого роботодавця. Ще у цьому пункті можна вказати про рівень володіння мовами, комп’ютерні навички й інше.

📎Рекомендації – References

Саме цей пункт може вплинути на вибір роботодавця. Якщо ви маєте багато позитивних відгуків, то ваші шанси отримати роботу – великі. Ви можете залишити контакту інформацію особи, яка може надати рекомендацію, або додатково додати до резюме відгуки, якщо їх велика кількість.

📎Додаткова інформація – Additional information

А саме тут варто розповісти про soft skills, тобто про ваші особисті якості й переваги характеру, опис. Надайте інформацію до 5 речень.