Чим зайнятися коли нудно?

Чим зайнятися коли нудно?

Маєш вільний час, але не знаєш чим зайнятись? Саме час освоїти щось нове, знайти цікаве хобі!

Ми підготували для тебе добірку незвичних хобі:

📎Марблінг – це малювання на воді. Малюнки виходять химерні, але більше зачаровує процес створення. Знадобляться нерозчинні фарби, широка посудина, папір або тканина. Фарбою на воді малюють що завгодно: від абстракцій до автопортрета. Потім малюнок переноситься на поверхню, частіше полотно.

📎Якщо ти любиш писати, вигадувати історії то вам підійде хобі створення фанфіків. Це створення оповідань за мотивами улюблених серіалів, книг, мультфільмів. Якщо тобі не подобається, що сталося з улюбленим героєм в оригінальному творі, ніхто не заважає сісти й написати свій фінал. Або вигадати новий виток сюжету історії.

📎Фриволіте – техніка плетіння ручного мережива з використанням спеціальних інструментів. Його також називають вузликовим мереживом. Мереживо фриволіте використовувалось для обробки верхнього одягу, манжетів, завіс, портьєр, серветок, скатертин. Зараз воно також використовується для виготовлення прикрас: сережок, браслетів, кольє, рукавичок, масок та інших декоративних елементів.

📎Інколи передивляючись фільми, потім самі хочемо стати героями. А якщо ти бажаєш навіть виглядати як вони, то ти можеш зайнятись косплеєм – це перевтілення на улюбленого персонажа за допомогою гриму, костюму, міміки та пластики. Ви отримаєте задоволення від процесу створення улюбленого героя.

📎Якщо ти завжди мріяв бути художником, але не маєш таланту малювати, то є вихід – картинки по номерах. Вони виходять надзвичайно гарні, можете малювати фарбами. А ще існує алмазна мозаїка і картина викладається стразами.

І пам’ятай хобі це не тільки спосіб провезти час із користю. Але спосіб відволіктись від зовнішніх проблем, перезарядитись та знайти себе.