Анонс подій від КМЦ!

Анонс подій від КМЦ!
Вивчення англійської, нові знання про фріланс та медіаграмотність, симуляційна гра «Країна гідності», тренування «Бути у формі»..ні, це не план з вашого щоденнику, це все активності КМЦешки на цей тиждень, так що швидше реєструйтеся та розвивайтеся разом з нами 😎
 
📍21 лютого
Інста-блог «Вчи англійську»
Вчити англійську мову ніколи не пізно, як і вдосконалювати свої знання, тож саме для цього у Stories ми будемо проводити інтерактивні тести, які дозволять перевірити, чи пам’ятаєте ви всі правила та лексику з різних сфер життя.
🕑Коли: 21 лютого
🔍Де: Інстаграм Київського молодіжного центру – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍21 лютого
Онлайн-курс «Працюй на себе»
Під час курсу дізнаєтеся:
-Що потрібно знати про роботу на себе (як влаштована сфера фрілансу; які професії користуються попитом; які навички необхідно мати, щоб працювати на себе)
-Як організувати робочий простір (що допоможе ефективно організувати дистанційну роботу; інструменти, необхідні для організації ідеального робочого простору)
-Де шукати мотивацію (як залишатися вмотивованим під час роботи вдома і не втрачати концентрацію)
🕑Коли: 21-25 лютого
💻Реєстрація: https://cutt.ly/tOR3X2H
🔍Де: Онлайн-лекції на YouTube
 
📍23 лютого
Симуляційна гра «Країна гідності»
“Країна Гідності” – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою. Гра проходить у групах від 3 до 5 гравців.
⏰Коли: 23 лютого, 16:00
🔎Де: #YouthFullLivoberezhna (адреса: вул. Шептицького, 24; Центральна районна бібліотека ім. П. Г. Тичини)
💻Реєстрація: https://cutt.ly/iPamhCV
 
📍24 лютого
Онлайн-лекція на тему «Психічне здоров’я»
Згідно з дослідженнями Світового банку, близько 30% людей в Україні мають психічний розлад протягом життя. Порівняно з іншими країнами, в Україні зареєстровано особливо високий рівень депресії. Не дуже позитивна тенденція, правда?
Піклуватися про своє психічне здоров’я не менш важливо, ніж про фізичне, адже воно впливає на все – на працездатність, на наш настрій, на рівень спілкування і т.д. Тому, не пропускайте лекцію, вона буде супер корисною!
🕑Коли: 24 лютого
🔍Де: Інстаграм КМЦешки – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍25 лютого
Інста-блог «Медіаграмотність»
Ми живемо у час інформаційної війни, коли за допомогою фейків, маніпуляцій, олігархічних медіа на людей намагаються впливати та схиляти у бік певних поглядів. Так що, щоб ви не стали такою людиною, приєднуйтеся до нашого блогу, перевіряйте свої знання та дізнавайтеся актуальну інформацію, яка допоможе стати медіаграмотними.
🕑Коли: 25 лютого
🔍Де: Інстаграм Київського молодіжного центру – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍26 лютого
Онлайн-тренування «Бути у формі»
Тренуватися разом точно веселіше, тому приєднуйтеся і будемо спалювати калорії та рухатися до таких бажаних кубиків пресу 💪
🕑Коли: 26 лютого
🔍Де: Інстаграм КМЦешки – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍27 лютого
Онлайн-лекція на кар’єрну тематику
Побудувати успішну кар’єру дуже легко, якщо ви профі? Частково так, але у гру також вступають інші фактори – ваші якості як людини, здатність проявити себе під час співбесіди, вміння «продати» власні професійні навички і т.д.
Тож, приєднуйтеся і дізнавайтеся про нові та корисні кар’єрні інсайти.
🕑Коли: 27 лютого
🔍Формат: Лекція в IGTV на нашій сторінці в Instagram – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
Ваша КМЦешка ❤