Платформи для волонтерства

Платформи для волонтерства
Пам’ятаєте, як в одному з наших відео ми обговорювали важливість активної громадянської позиції та те, як волонтерство може допомогти вам у побудові кар’єри? ☺️
 
Якщо ж ні, то швидше перегляньте!
 
А сьогодні ми підготували для вас дещо дуже корисне в продовження цієї теми🧐
Ловіть підбірку, яка полегшить вам пошуки платформ для реалізації свого волонтерського потенціалу не виходячи з дому 👌🏻❤️
 
📌Волонтерська платформа
Платформа для пошуку волонтерської допомоги. Ви можете обирати можливості як по заданих тематиках, так і переглядати пропозиції окремих організацій.
📌Українська волонтерська служба
Неприбуткова організація, яка займається формуванням культури волонтерства в Україні. На сайті можна знайти різноманітні пропозиції волонтерства, а також зробити свій вклад у популяризацію місії організації.
📌ООН Волонтери
Можливість долучитися до програми ООН. Є декілька варіантів для волонтерства, в тому числі онлайн-волонтерство. Волонтери можуть займатися різними напрямками – від написання публікацій до консультування з різноманітних питань.
📌Мій телефонний друг
Всеукраїнський проєкт, який спрямований на дружню підтримку людей, які стали самотніми. Після реєстрації потрібно пройти короткий онлайн-курс, підписати договір волонтера та приступити до роботи. Ти будеш спілкуватися зі своїм телефонним другом щонайменше двічі на тиждень на різні теми.
📌U-Report
Міжнародний молодіжний проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який через онлайн опитування у месенджерах допомагає виявити ставлення молоді до різних аспектів суспільного життя.
Щотижневі анонімні опитування тут виступають інструментом завдяки якому молодь змінює країну, не встаючи з дивану.
📌AIESEC
Найбільша у світі молодіжна організація, що розвиває лідерські навички. Хоча більшість програм мають офлайн-спрямування, є і онлайн-можливості. Наприклад, проєкт «Найбільший урок у світі», завдяки якому у вас буде можливість ознайомити школярів з цілями сталого розвитку.
📌Studway
Онлайн-видання, де іноді публікують можливості онлайн-волонтерства.