Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ!

Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ!
Пам’ятаєте вірусне відео, яке випустили Nike, де звучить слоган “Do it, just do it” 👌🏻
 
О так, слоган класний, але іноді взагалі немає мотивації навіть на те, щоб сказати собі ці слова.
Взагалі, мотивація – це штука, яка дозволяє нам рухатися вперед, розвиватися, ставити нові цілі. Якщо немає мотивації – немає всіх цих речей 🥲
 
Щоб з вами такого не трапилося, зберігайте собі добірку корисних книг від нашого профорієнтолога Євгенії і не відпускайте вашу мотивацію 😎
 
Але спочатку трішки теорії 😏
 
Що таке мотивація? Поняття “movere” походить від латинського слова “рухатись”. Мотивація – це спонукання до дії, здатність людини задовольнити свої потреби за допомогою якоїсь діяльності. Ми мотивуємо себе встати вранці і піти на роботу, не їсти солодке, займатися спортом.
 
Мотивація буває двох типів:
-мотивація ДО чогось. Коли людину хвилює перемога, те, чого вона досягне і т.д. Такі люди чітко можуть визначити, чого хочуть досягти, а також вони фокусуються на своїх цілях.
-мотивація ВІД чогось. Люди з подібною мотивацією свідомо ігнорують те, що їм не подобається і не підходить, чітко визначають, чого їм варто уникати, але, з великими труднощами, формулюють те, до чого їм варто прагнути.
 
Тож читайте книги та мотивуйте себе на нові досягнення 💚
 
1. “Будь кращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними”, Ден Вальдшмідт. Історії з цієї книги не залишать вас байдужими та надихнуть вас на нові досягнення у роботі, спорті та будь-яких інших сферах життя.
2. “Сила волі. Як її розвинути та зміцнити», Келлі Макґоніґал. Після прочитання зможете застосовувати методи та стратегії, які там згадувалися, та навчитеся легко керувати своєю увагою, почуттями та бажаннями.
3. “Цільне життя”, Лес Х’юітт, Ендрю Х’юітт, Люк д’Абаді. Ця книга навчить вас ставити амбітні цілі та допоможе вам зосередитися на головному і відмовитися від другорядного. Ви нарешті знайдете час, щоб добре подумати зафіксувати всі свої цілі та пріоритети.
4. «Мистецтво мислити масштабно», Девід Шварц. Рекомендуємо прочитати цю книгу всім, хто хоче займатися саморозвитком і повернути душевну гармонію.
5. “Важливі роки”, Мег Джей. Це конструктивна книга про роки, які не варто пропускати. Те, що ви робите і чого не робите в період з двадцятого по тридцятий рік, може вплинути на вашу кар’єру, особистісне зростання, розвиток мозку, ваші взаємини і на побудову ділових і особистих зв’язків.
6. “До біса все! Берись і роби!”, Річард Бренсон. Книга несе величезний заряд оптимізму, мудрості та віри у можливості кожної людини. Якщо щось подобається – роби, не подобається – кидай, не роздумуючи.