Безкоштовні консультації з профорієнтації

Безкоштовні консультації з профорієнтації
Київський молодіжний центр запрошує молодь відвідати безкоштовні консультації з профорієнтації 🔥
 
Починаючи з березня, у стінах Київського молодіжного центру стартують безкоштовні профорієнтаційні консультації, які проводитиме Євгенія Колєснік – досвідчений профорієнтолог та HR-консультант.
 
Завдяки консультаціям кожен зможе визначитися з майбутньою професією, відкрити в собі нові таланти та знати своє призначення.
Крім того, профорієнтаційні семінари підійдуть тим, хто зовсім скоро буде вступати до університету і не може визначитися зі спеціальністю, а також людям, які усвідомлюють, що присвятили себе не тій справі, про яку завжди мріяли.
 
Учасники консультацій з профорієнтологом зможуть подивитися на себе новим, свіжим поглядом, дізнаються про 5 своїх унікальних талантів, приміряють на себе нові професії та складуть план реалізації своїх цілей.
 
«Ми впевнені, що завдання кожного – реалізувати свій потенціал та сильні сторони, але це не так просто зробити самостійно, особливо молодій людині. Власне, саме тому ми вирішили запустити проєкт, що допоможе молоді визначитися з майбутньою професією. І в результаті це буде професія, яка не тільки дозволить використати всі таланти та монетизувати їх, а ще й приноситиме задоволення. Наші консультації направлені на глибоке вивчення різних сторін особистості за сучасною методикою. Ми пишаємося тим, що будемо підтримувати молодь у самовизначенні і сподіваємося, що після консультацій кожен зможе присвятити себе улюбленій справі», – стверджує Євгенія Колєснік, профорієнтолог та кураторка проєкту.
 
💻Зареєструватися на консультації можна за посиланням: https://cutt.ly/rOKdBwv
🙋‍♂️Вік учасників: 14-35р.
📌Місце, де проходитимуть консультації: вул.Богдана Хмельницького, 51Б