Анонс подій від КМЦ!

Анонс подій від КМЦ!
Кажуть, що люди самі створюють можливості і самі їх потім не використовують та втрачають. Але це точно не про вас, правда?😏
 
Тому що ви готові до насиченого тижня і вже хочете побачити, на які активності ви можете зареєструватися, так що ловіть нову добірку безкоштовних подій від КМЦешки 🔥
 
📍7 лютого
Інста-блог «Вчи англійську»
Вчити англійську мову ніколи не пізно, як і вдосконалювати свої знання, тож саме для цього у Stories ми будемо проводити інтерактивні тести, які дозволять перевірити, чи пам’ятаєте ви всі правила та лексику з різних сфер життя.
🕑Коли: 7 лютого
🔍Де: Інстаграм Київського молодіжного центру – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍8 лютого
Онлайн-лекція «Робота з маркетплейсом»
Останнім часом маркетплейси набирають все більше впливу і в Україні, і в світі, тому ви дізнаєтеся, як працюють маркетплейси та чому їх варто використовувати як канали продажів.
🕑Коли: 8 лютого
🔍Де: Прямий ефір на нашій сторінці в Інстаграм – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍10 лютого
Онлайн-лекція на тему «Психічне здоров’я»
Згідно з дослідженнями Світового банку, близько 30% людей в Україні мають психічний розлад протягом життя. Порівняно з іншими країнами, в Україні зареєстровано особливо високий рівень депресії. Не дуже позитивна тенденція, правда?
Піклуватися про своє психічне здоров’я не менш важливо, ніж про фізичне, адже воно впливає на все – на працездатність, на наш настрій, на рівень спілкування і т.д. Тому, не пропускайте лекцію, вона буде супер корисною!
🕑Коли: 10 лютого
🔍Де: Інстаграм КМЦешки – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍11 лютого
Інста-блог «Медіаграмотність»
Ми живемо у час інформаційної війни, коли за допомогою фейків, маніпуляцій, олігархічних медіа на людей намагаються впливати та схиляти у бік певних поглядів. Так що, щоб ви не стали такою людиною, приєднуйтеся до нашого блогу, перевіряйте свої знання та дізнавайтеся актуальну інформацію, яка допоможе стати медіаграмотними.
🕑Коли: 11 лютого
🔍Де: Інстаграм Київського молодіжного центру – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍12 лютого
Онлайн-тренування «Бути у формі»
Тренуватися разом точно веселіше, тому приєднуйтеся і будемо спалювати калорії та рухатися до таких бажаних кубиків пресу 💪
🕑Коли: 12 лютого
🔍Де: Інстаграм КМЦешки – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍13 лютого
Онлайн-лекція на кар’єрну тематику
Побудувати успішну кар’єру дуже легко, якщо ви профі? Частково так, але у гру також вступають інші фактори – ваші якості як людини, здатність проявити себе під час співбесіди, вміння «продати» власні професійні навички і т.д.
Тож, приєднуйтеся і дізнавайтеся про нові та корисні кар’єрні інсайти.
🕑Коли: 13 лютого
🔍Формат: Лекція в IGTV на нашій сторінці в Instagram – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
Ваша КМЦешка 💚