Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ!

Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ!
Хей, ентузіазм, ти де? Без тебе ми нічого не зробимо, всі проєкти потраплять в режим «паузи» 🙃
Але не поспішайте засмучуватися, адже у вас є наша рубрика “Профорієнтація з КМЦ” 🔥
 
Ми підготували для вас ефективні поради, які допоможуть повернути ентузіазм, енергію та надихнуть на нові звершення. Так що, відкривайте нотатки та записуйте нові ідеї, а вони точно з‘являться 💜
 
🔹Заспокойтесь. Страх, стрес, хвилювання забирають нашу енергію. Дуже часто ми звертаємо увагу на свої слабкі сторони, наприклад на те, чого у нас немає, на те, що ми не встигли зробити. Однак варто фокусуватися на своїх досягненнях, перемогах, успіхах, цілях.
Допоможе дихальна гімнастика та медитація.
🔹Плануйте свій час. Обов’язково складайте план на тиждень та день. Звучить трохи нудно, проте дійсно працює.
Розділяйте великі цілі на частини. Слона можна з’їсти лише по шматочкам.
🔹Просто почніть робити те, що давно відкладали. Найскладніше – це зробити перший крок і ви відчуєте себе героєм від того, що ви нарешті виконали ці справи.
🔹Гуляйте на свіжому повітрі. Фізична активність підвищує настрій.
🔹Надихайте себе: фільми, музика, мистецтво, смачна їжа, цікаві івенти.
🔹Виконайте справу, яка здається вам складною: познайомтеся на вулиці з 5 незнайомцями, виступіть публічно з доповіддю, зніміть відео про себе в соцмережах, вивчіть та розкажіть вірш.
Коли ми стикаємося з труднощами та їх переборюємо, у нас підвищується впевненість в собі і ми розуміємо, що обмеження лише в нашому мисленні.
🔹Зробіть добру справу для знайомої чи незнайомої людини: допоможіть, подбайте, подаруйте щось. У відповідь отримаєте вдячність та бажання робити більше.
🔹Оточення. Спілкуйтеся з людьми, які роблять вас кращими, підтримують, допомагають розвиватися, пропонують нові ідеї.
Згадайте про свої цілі та мрії, свої “Я хочу!” і з’явиться заряд енергії для дій. Правило діє лише тоді, коли цілі саме Ваші, а не нав’язані оточенням.
🔹Читайте мотиваційну літературу. В наступному пості поділимося класними книжками, які подарують нову порцію мотивації та натхнення.