Профорієнтація/Книги, які допоможуть краще пізнати себе

Профорієнтація/Книги, які допоможуть краще пізнати себе
Новий рік – це завжди той час, коли ми дістаємо блокноти, відкриваємо нотатки та пишемо про нові плани, про те, якими ми б хотіли стати, що змінили б у собі 👨‍💻
Але не поспішайте. Наш профорієнтолог Євгенія Колєснік-Бірюк зібрала добірку класних книжок, які допоможуть пізнати себе та відкрити в собі нові сторони. Ну а потім можна і уявляти, якими ми станемо у цьому році 😎
 
🔷 «Ніколи-небудь. Як вийти з глухого кута і знайти себе», Олена Резанова
У цій книжці є безліч практичних порад про те, як подолати інерцію, розібратися в собі, почати діяти, навіть якщо ви відкладали це багато років.
🔷 “Мріяти не шкідливо» Барбара Шер
Книга для тих, хто не знає, чого хоче, але мріє реалізуватися в житті. За допомогою авторської методики ви зможете розібратися у собі, побачити власну унікальність, намітити шлях до мети та змінити своє життя.
🔷 “Призначення. Знайти справу життя та реалізувати свої мрії” Олександр Рей
Методичний посібник, написаний психологом. Книга допоможе знайти справу всього життя, скласти план саморозвитку та подолати невпевненість у власних силах.
🔷 “Кафе на краю землі” Джон П. Стрелекі
Надихаючий художній бестселер про те, як знайти себе. Головний герой — звичайний офісний працівник Джон, життя якого круто змінилося після відвідування кафе «Чому». Маса зізнань, викладених у доступній формі, мотивують подивитися на своє життя з іншого ракурсу та знайти нові цілі.
🔷 “Покликання. Як знайти те, для чого ви створені, та жити у своїй стихії” Кен Робінсон
Книга дозволяє зрозуміти, до чого у вас є здібності, як їх успішно реалізувати і чим варто займатися в житті – незалежно від того, скільки вам років. Різні поради, техніки та ідеї, як знайти своє покликання, роблять книгу дуже практичною та корисною.
 
Також слідкуйте за новинами, Євгенія вже готує для вас оновлену програму та нові практики, тож зустрінемося на тренінгах з профорієнтації 👌🏻