Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ

Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ
Продовжуємо знайомити вас з матеріалами рубрики “Профорієнтація/Обирай майбутнє разом з КМЦ”, в якій профорієнтолог ділиться з вами порадами та рекомендаціями, які допоможуть знайти себе та своє покликання ✨
 
Цього разу ви дізнаєтеся, як пізнати себе та реалізувати свій потенціал 👨‍👩‍👦‍👦
Зберігайте 5 практик, які допоможуть краще зрозуміти себе та знайти свої таланти.
 
📌Уявіть, що ви мільярдер. У вас є все, що вам потрібно. Вам не треба ходити на роботу. Ви вільні. А тепер подумайте, чим би ви займалися у вільний час? В яку сферу б пішли? Чому б саме присвятили б життя?
Запишіть всі ідеї, які з’явилися. А якщо ідей не виникло, то процес все одно запущений і пізніше ви знайдете відповідь.
📌Напишіть список всіх-всіх справ, які ви зазвичай виконуєте з задоволенням. А тепер уявіть, що вам заборонили цим займатися. Залиште тільки ті пункти, які викликають у вас відчуття втрати й жалю. Перегляньте список того, що залишилося. Це саме те, чим вам варто займатися.
📌Подумайте, на яку людину ви б хотіли бути схожими? Можна розглянути якісь окремі якості чи досягнення цієї людини. Як думаєте, чому саме ці якості / досягнення відгукнулися?
 
Як вам завдання? Якщо сподобалися, то залишайте фідбек ❤
 
А ще у нас є класна новина! У 2022 році, крім тренінгів та лекцій з профорієнтації, у вас буде можливість отримати індивідуальну консультацію з експертом-профорієнтологом, яка допоможе вам реалізувати свій потенціал та обрати професію своєї мрії.
 
Слідкуйте за новинами, скоро про все розкажемо детальніше 😉