Анонси подій від КМЦ

Анонси подій від КМЦ
Вже зовсім скоро ви будете насолоджуватися вихідними, влаштовувати марафон із перегляду новорічних фільмів та готувати улюблені салати. Ну а що? Без цього ніяк, ми все розуміємо ❄Але разом з цим цілком можна приєднуватися до наших онлайн-активностей, вони також подарують вам купу нової енергії та мотивації. А це саме те, що потрібно перед святами 🎄 Тож, ловіть нову добірку подій від КМЦешки на наступний тиждень 🔥
 
📍20 грудня
Онлайн-лекція «Як психологічно підготуватися до навчання в університеті?»
Зможете дізнатися про те, як побороти хвилювання перед початком нового етапу життя в статусі студента та про те, як завоювати авторитет серед одногрупників і викладачів.
🔸Порадами та інсайтами поділиться Назарій Рубаняка – PR-менеджер освітньої компанії Setstud, експерт з освітніх та політичних питань, історик, журналіст, райтер.
🕑Коли: 20 грудня
🔍Де: Відео на нашій сторінці в Instagram – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍21 грудня
Інтерактивна гра в Instagram
Втомилися гортати стрічку Instagram і хочете провести час з користю для себе? Тоді приєднуйтеся до інтерактивної гри у Stories та зможете не тільки відпочити, а й перевірити свої знання та дізнатися щось нове.
🕑Коли: 21 грудня
🔍Де: Instagram КМЦешки – https://instagram.com/kyivyouthcenter
 
📍23 грудня
Прямий ефір «Навіщо ставити цілі і як досягати їх?»
Мріяти про щось – це добре, але ставити правильні цілі і робити все можливе, щоб вони реалізувалися і саме так втілювати мрії в життя – ще краще.
Саме про це й поговоримо під час прямого ефіру!
🔸Спікеркою буде Ольга Назарук – бізнес-тренерка, яка провела близько 500 тренінгів і більшість з них присвячена тайм-менеджменту. Сертифікований коуч і психолог за освітою та покликанням. Ольга точно знає як ставити цілі, щоб вони реалізовувалися і знає про всі причини, які заважають нам досягати цілей.
🕑Коли: 23 грудня, 14:00
🔍Де: Прямий ефір на нашій сторінці в Instagram – https://instagram.com/kyivyouthcenter
💻Реєстрація: https://goo.su/9ulD
 
Ваша КМЦешка 🎄💚