5 корисних подкастів

5 корисних подкастів
Прибираєте в кімнаті? Готуєте вечерю? Їдете до друзів? Просто хочете зробити перерву та приділити час собі?😉
У всіх цих ситуаціх можна увімкнути подкаст і не просто отримати задоволення, а й ще дізнатися щось нове, тому ловіть 5 класних та корисних подкастів 🎤
 
🟣Сорітелінг – подкаст, де люди в іронічній манері розповідають про те, як вони опинилися у своїй професії. Через неформальну розмову люди діляться інсайтами про те, як вони знайшли себе, як почали свій кар’єрний шлях та як працює індустрія.
🟣Шит ай ноу Лайв – подкаст, який допоможе вам і відволіктися від роботи та навчання і отримати нову, цікаву інформацію завдяки розмові двох людей на такі теми як релігія, теорії змов, дивні закони, офісне життя і т.п. Хочете почути думки людей щодо цих тем і до того ж з жартами? Тоді цей подкаст точно для вас.
🟣Хуівтіз Толкз – подкаст, в якому три подружки обговорюють особисте життя, проблеми молоді, транслюють позицію молодих людей і додають до цього свій особистий досвід. Цей подкаст ідеально підійде для тих, хто любить налити собі чашку кави, взяти смачний десерт та насолоджуватися розмовами.
🟣Простими словами – подкаст Марка Лівіна, редактора The Village Україна, та психотерапевта Іллі Полудьонного. Вони обговорюють психологію, розбирають проблеми, актуальні для кожного та пояснюють, як краще діяти у різних ситуаціях. Хочете краще розуміти себе та інших? Тоді вмикайте цей подкаст.
🟣Дій – подкаст про бізнес. Ідеальний подкаст для тих, хто давно мріє запустити власну справу та відкрити свій бізнес. Підприємці розповідають про свій досвід запуску власної справи, про успішні кейси та помилки, яких краще уникати.
 
Ваша КМЦешка 💚