Київський молодіжний центр поширив мережу просторів для молоді

Київський молодіжний центр поширив мережу просторів для молоді

Київський молодіжний центр поширив мережу просторів для молоді YouthFull на всі райони столиці

Київський молодіжний центр відкрив ще 5 просторів #YouthFull  у чотирьох районах столиці:

#YouthFullSviatoshyn (бульвар Р. Роллана, 13В), #YouthFullTroieshchyna (вул. Оноре де Бальзака, 28),  #YouthFullLivoberezhna (вул. Шептицького, 24) та #YouthFullObolon (вул. Олександра Орхипенко, 3), #YouthFullKinderdorf (вул. Бориспільська, 6).

Таким чином Київський молодіжний центр збільшив загальну кількість просторів до 18-ти та охопив мережею всі райони столиці.

«Проєкт #YouthFull став флагманським для нової команди КМЦ. Ми його реалізували лише за три місяці без грошей міського бюджету.

Принцип «якщо можна зробити без грошей столичних платників податків – роби» розповсюдився також на інший напрямок роботи –  проведення заходів для молоді. Ми відмовилися від більше 6-ти мільйонів гривень на івенти, зробивши акцент на безкоштовних. І тут отримали рекордні показники залучення молодіжної аудиторії. Про них похвалимося пізніше. Також без коштів міського бюджету ми привели до ладу два приміщення, які використовуємо для роботи зі столичною молоддю. І цей принцип залишиться визначальним і в подальшій роботі нашої організації.

В цілому КМЦ поставив собі амбітну мету в наступному році стати найкращим молодіжним центром в Україні», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт «YouthFull» – це мережа молодіжних просторів, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. У цих просторах організовані групи молоді можуть слухати лекції, брати участь в розвиваючих іграх, заходах неформальної освіти, спілкуватися з однодумцями, а також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Контакти Київського молодіжного центру: тел: +38 (044) 221-92-11; ел.пошта: hello@kyc.org.ua; офіційний веб-сайт: https://kyc.org.ua/

Знайти повний перелік просторів можна за посиланням:

https://goo.su/9Ffk