5 корисних додатків

5 корисних додатків
Керувати своїми часом і нічого не забувати, слідкувати за фінансами та не засиджуватися в телефоні – все це допоможуть зробити ці корисні додатки. Зберігайте собі добірку та робіть ваше повсякденне життя максимально комфортним 💜
 
🟣Microsoft To-Do – список справ
У цьому додатку ви можете створювати графіки для роботи та відпочинку, стежити за дедлайнами, додавати нагадування. Ваші списки справ синхронізуються з усіма пристроями, а також програма аналізує календар та перелік справ та пропонує актуальні завдання на підставі попередніх.
🟣Spendee – управління фінансами
Забудьте про Excel-таблиці. У цьому додатку гарний та зрозумілий інтерфейс, а вести облік дуже легко – достатньо фіксувати витрати вчасно.
Створюйте загальні рахунки з друзями та сім’єю, ведіть облік фінансів у різних валютах. Прив’яжіть банківську картку та транзакції будуть відображатися автоматично.
🟣Forest
Ця програма допоможе вам боротися з прокрастинацією.
Поки ви працюєте, проводите час із друзями та родиною, навчаєтесь чи відпочиваєте, на екрані росте дерево, яке потім з’являється у віртуальному саду.
Чим довше не чіпаєте смартфон, тим більше гілок на дереві. Якщо ви відволікатиметеся на телефон, поки працює таймер — саджанець гине. І потім додаток запитає у вас, чи ви точно хочете вбити рослину, перед тим, як вийти з програми.
За кожне дерево отримуєте монетки та можете купити нові види саджанців.
🟣Writelight
Ця програма дозволить вам підвищити скіл написання будь-яких текстів.
Сервіс дає підказки, які розділені на теми: креативність, кар’єра, саморефлексія, особистісне зростання, вибір мети.
На телефоні встановлюється час, ви бачите тему або питання і починаєте писати, не відволікаючись і не замислюючись. Коли час вийшов, програма пропонує цитату – її можна використовувати як підказку та продовжити текст.
🟣Insight Timer
Ця програма для тих, хто хоче розслабитися, помедитувати та розвинути усвідомленість.
У додатку є понад 5000 уроків, близько 4300 груп для дискусій.
Ви можете послухати спокійну музику, поки миєте посуд або послухати настанови психологів та вчених з різних сфер.
 
Ваша КМЦешка 💚