“Юридична грамотність” 2 блок

“Юридична грамотність” 2 блок
Київський молодіжний центр запрошує молодь взяти участь у другій частині курсу «Юридична грамотність» 🙋‍♂️
З 15 по 19 листопада проходитиме другий блок безкоштовного онлайнового курсу «Юридична грамотність».
Під час першого блоку учасники дізналися про захист своїх прав, про нюанси щодо оформлення трудових відносин на фрілансі, алгоритм дій у конфліктних ситуаціях з роботодавцем і т.п.
Натомість другий блок познайомить учасників з такими темами як захист прав споживачів, майно та спадщина і сімейне право.
Учасники отримають можливість дізнатися, наскільки реально повернути речі, які були придбані в інтернеті та як захистити свої права у разі виявлення товару неналежної якості.
Також у другій частині курсу всі бажаючі зможуть детальніше зануритися в основи сімейного права. Зокрема, оволодіють базовою інформацією щодо розподілу прав та обов’язків членів родини, поділу майна та процесу розлучення.
А для тих, хто давно хотів розібратися у темі майна та спадщини, ми приготували відповідні лекції про спадкові спори та їх вирішення, про черговість спадкування і прийняття спадщини за законом.
Програма другої частини курсу:
1. Захист прав споживачів. Спікерка – Дар’я Дашенкова, юристка у ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Працювала юрисконсультом у компанії «Перша приватна броварня».
2. Майно та спадщина. Спікерка – Христина Сімонова, юристка АТ «Pavlenko Legal Group».
3. Сімейне право. Спікерка – Ксенія Проконова, адвокатка, власниця юридичної фірми «Conflict Lawyers». Працювала партнером практики управління конфліктами Адвокатського об’єднання Juscutum і тренеркою для кандидатів у Національну поліцію України.
«Друга частина нашого курсу наповнена не менш корисною інформацією, яка допоможе молоді подивитися на свої права по-новому. Людина, яка має правову обізнаність, точно є захищеною. А коли ти знаєш свої права у різних сферах життя, то не допустиш порушення цих прав і розумітимеш як тобі потрібно діяти. В цьому ми і вбачаємо головну місію цього курсу», – стверджує Валерій Олексійчук, заступник директора Київського молодіжного центру.
Після завершення другої частини учасники зможуть отримати сертифікат про проходження курсу «Юридична грамотність».
💻Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/aRHwVWY