Як зробити дистанційне навчання ефективним

Як зробити дистанційне навчання ефективним

Втомилися від постійного «онлайну» та починаєте втрачати продуктивність? Розуміємо 🙃Дистанційне навчання має багато переваг, але у той же час дуже легко втратити робочий настрій, коли ти знаходишся вдома, а твоя кімната стає постійним робочим місцем 👨‍💻

Тож, приготували для вас декілька порад щодо того, як зробити дистанційне навчання ефективним 👇

💻 Вам потрібно скласти графік та дотримуватися його. Заняття, відпочинок, перерва на сон, легка зарядка, година без гаджетів, виконання домашнього завдання – це все можливий варіант вашого режиму. Це допоможе уникнути хаосу та триматиме вас у тонусі, адже, коли ти постійно знаходишся вдома, то починаєш втрачати продуктивність та робочий настрій.

💻Робочий простір=ефективне навчання. Коли ви слухаєте лекцію, а поряд з вами на столі лежать непотрібні папери, купа зайвих предметів, обгортки від цукерок, то ви не можете налаштуватиcя на відповідну робочу хвилю. Зробіть ваш робочий простір мінімалістичним, щоб вас оточували лише потрібні речі. Бажано навіть використовувати інший браузер, щоб віконця з серіалами і чимось подібним не відволікали вас.

💻Розмежовуйте особисте та те, що стосується навчання. Як тільки починаються заняття, то відключіть повідомлення у ваших соцмережах, щоб у вас не виникало спокуси розпочати діалог з друзями чи відповісти на новий коментар. Також заздалегідь розкажіть членам вашої родини у які години ви будете зайняті, щоб вас не відволікали і не створювали зайвий шум.

💻Проговорюйте те, що ви вивчили, з людьми, які вас оточують. Найкращий спосіб засвоїти інформацію – повторити її кілька разів. А в умовах дистанційного навчання поділитися емоціями від занять можна як з друзями, так і з родиною. Це допоможе підвищити мотивацію, краще запам’ятати матеріал і в процесі обміну думками прийти до нових, корисних висновків.

💻 Не забувайте ставити питання. Дистанційне навчання – це все ще навчання, тому у вас можуть виникати питання щодо матеріалу. Не соромтеся запитувати про щось викладача чи обговорювати складні моменти з вашими однокласниками та одногрупниками.

💻Створіть систему «плюшок»Всі ми полюбляємо виконувати щось, коли знаємо, що потім отримаємо за це приємний бонус. Виконали проєкт вчасно? Дозвольте собі подивитися фільм та випити какао з десертом. Були активними під час заняття? Придбайте те, що давно хотіли, якусь маленьку річ. Наприклад, книжку.

Ваша КМЦешка 💜