Простори YouthFull Київського молодіжного центру працюватимуть в онлайн-форматі

Простори YouthFull Київського молодіжного центру працюватимуть в онлайн-форматі

Простори для молоді YouthFull Київського молодіжного центру працюватимуть в онлайн-форматі

Бачимо ціль – не бачимо перешкод! Саме такого принципу дотримується Київський молодіжний центр і на період жорстких карантинних обмежень запускає онлайн-формат роботи просторів для молоді YouthFull під назвою #YouthFullMeeting.

Даний формат передбачає проведення вебінарів, тренінгів, лекцій і тематичних прямих ефірів з фаховими спікерами на платформах Zoom та Google Meet. Таким чином онлайн-активності замінять офлайн-заходи, які до карантинних обмежень проходили в просторах для молоді YouthFull.

Особливістю #YouthFullMeeting є вседоступність, адже прямі ефіри охоплюють всі простори партнерської мережі YouthFull і до них можуть приєднатися всі бажаючі.

Стартував #YouthFullMeeting із Zoom-вебінару «Особливості маркетингу на українських та європейських ринках». До нього приєдналися більше півсотні молодих людей з різних вишів.

Ще один формат. До тижня медіаграмотності Київський молодіжний центр організував вебінар «Як відрізнити фейк від правди?», до якого долучилася активна молодь як онлайн, так і офлайн: ефір транслювався в просторі #YouthFullNyvky, в бібліотеці імені М.Костомарова.

«Київський молодіжний центр знаходиться в постійному пошуку нових форматів роботи зі столичною молоддю. Ми запустили #YouthFullMeeting, щоб разом з нашими партнерами по мережі YouthFull і далі створювати можливості для розвитку молоді, навіть незважаючи на карантинні обмеження. Ми готуємо багато цікавих онлайн-активностей і вони точно будуть не менш корисними, ніж наші офлайн-заходи. КМЦ не боїться нових викликів, тож продовжимо нарощувати темп та об’єднувати зусилля навколо створення нових онлайн-проєктів», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт YouthFull – це партнерська мережа молодіжних просторів КМЦ, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. Він реалізовується без залучення коштів зі столичного бюджету, виключно завдяки старанням та ентузіазму команди КМЦ та допомозі наших друзів та небайдужих меценатів.

Контакти Київського молодіжного центру: тел: +38 (044) 221-92-11; ел.пошта: hello@kyc.org.ua

Знайти повний перелік просторів можна за посиланням: https://goo.su/8Xz4