Дайджест подій YouthFull

Дайджест подій YouthFull

Наша партнерська мережа YouthFull зростає, наші простори все частіше наповнюються енергійною молоддю і стають майданчиком для класних івентів, які організовуємо не тільки ми, а й наші партнери – молодіжні організації, активісти і т.д. Тож, до вашої уваги тематичний дайджест наймасштабніших та найяскравіших подій, які проходили у наших спейсах ✌

📍Міжнародна молодіжна організація «AIESEC» проводила посвяту в президенти організації🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)«AISEC»: «Приміщення на цей урочистий захід нам надали Київський молодіжний центр та Biblio-Nivki за що ми дуже вдячні їм. Київський Молодіжний Центр – це згуртована, інноваційна та відкрита платформа для молоді, що сприяє різносторонньому розвитку особистості, здатної створювати майбутнє громади м. Київ та суспільства в цілому. Колаборації та взаємодопомога молодіжних організацій – це дуже велика сила, у яку ми віримо та підтримуємо своєю діяльністю».

📍Київський молодіжний центр провів трансформаційну гру для підлітків «Казкове місто», під час якої підлітки дізналися як рухатися до поставлених цілей та побудувати особисту стратегію.🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)

📍Об’єднання студентів права «ELSA Kyiv» проводили Freshers party – захід, на якому всі охочі мали змогу познайомитися з організацією та принципами її роботи.🔷Простір: #YouthFullRealist (вул. Юрія Іллєнка, 46-А)«ELSA Kyiv»: «Дякуємо Київському молодіжному центру і Realist Hub, без яких вечірка не була б можливою!»

📍Дебати «ГромПросвіти» – організації, яка займається громадською освітою, розвитком комунікації та політичної грамотності.🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)«ГромПросвіта»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за можливість зібратися нашій спільноті під одним дахом».

📍Майстер-клас Київського молодіжного центру «Як ставити цілі та досягати їх», присвячений пошуку мотивації та формуванню цілей на початку навчального року.🔷Простір: #YouthFullKNLU (вул. Велика Васильківська,73)

📍Зустріч-нарада Скаутського Об’єднання «Відрада»🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)Скаутське Об’єднання «Відрада»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за надане приміщення!»

📍Спілка ініціативної молоді «СІМ» проводила турнір з Codenames🔷Простір: #YouthFullRealist (вул. Юрія Іллєнка, 46-А)«СІМ»: «Дякуємо партнерам за надійну підтримку та співпрацю».

📍Дебати організації «ГромПросвіта»🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького 51Б)«ГромПросвіта»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за можливість зібратися нашій спільноті, аби фахово подискутувати на найактуальніші теми цього року».

📍Київський молодіжний центр провів настільну гру «Вибори», під час якої учасники приміряли на себе роль кандидатів на виборах і опанували майстерність PR-технологій.🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)

📍Зустріч організації «YMCA Kyiv»🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)«YMCA Kyiv»: «Наша лампова зустріч відбулась майже тиждень тому, а спогади зігрівають і досі. Так добре відволіктись від побутових питань і просто побути в моменті. Тут і зараз. Зі своїми людьми під промінчиками сонця. Вам не здалось! Нам дозволили грати на гітарі в бібліотеці. А ще там дуже приємний персонал і затишне сучасне приміщення. Дякуємо Київський молодіжний центр за знахідку такої чудової локації для нас і Бібліотека ім. М. Костомарова за те, що прийняли».

📍Київський молодіжний центр провів майстер-клас для молоді «Як розкрити свою унікальність та реалізуватися в сучасних умовах»Сертифікована бізнес-тренерка Олька Кілат надала практичні поради з пошуку своєї індивідуальності, а також способів реалізації власних цілей та планів.🔷Простір: #YouthFullNAU (проспект Любомира Гузара, 1)

📍Скаутське об’єднання «СОУС» проводило стратегічну сесію-обговорення.🔷Простір: #YouthFullNyvky (вул. Д.Щербаківського, 51В)«СОУС»: «Планувати, спілкуватися і працювати з комфортом – реально! Дякуємо КМЦ за чудову можливість у рамках мережі молодіжних просторів #YouthFull користуватися просторами по всьому Києву, для проведення заходів або зустрічей. Цієї неділі ми провели свою робочу зустріч у красивому просторі на базі бібліотеки – #YouthFullNyvky».

📍Зустріч літературного клубу організації «Leport»🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького 51Б)«Leport»: «Дякуємо Київський молодіжний центр за те, що дарують нам можливість знову збиратися в центрі міста, як ми любимо».

📍Тренінг «Soft skills, навички для сучасних професій» від Київського молодіжного центру🔷Простір: #YouthFullSpace (вул. Богдана Хмельницького, 51Б)Під час тренінгу молодь дізналася про те, як можна розвивати свої навички і як завдяки ним отримати топову посаду в престижній компанії.

📍Київський молодіжний центр провів тренінг «Кібербезпека та антикризовий PR», під час якого учасники отримали безліч корисних інсайтів про інформаційну безпеку.🔷Простір: #YouthFullNAU (пр-т Любомира Гузара, 1)

Нагадуємо, що Київський молодіжний центр відкритий для партнерства і якщо ви хочете провести якийсь захід в одному з наших просторів, то ми залюбки надамо вам таку можливість.

Далі – більше 😉