Онлайн курс «Юридична грамотність»

Онлайн курс «Юридична грамотність»

Київський молодіжний центр буде підвищувати юридичну грамотність столичної молоді

З 25 по 29 жовтня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Юридична грамотність».

Учасники зможуть більше дізнатися про захист своїх прав та про те, як саме потрібно діяти у разі їхнього порушення.

Крім цього, молодь отримає фахові поради щодо оформлення трудових відносин на фрілансі та дізнається як краще поводити себе у конфліктних ситуаціях з роботодавцем.

Для тих учасників, які планують займатися бізнесом та розвивати власну справу, передбачений окремий тематичний розділ про реєстрацію ФОП або ТОВ, оподаткування та нюанси, пов’язані з правами споживачів.

Після завершення двох блоків курсу (другий блок проходитиме з 15 по 19 листопада) учасники зможуть отримати сертифікат. Хочемо підкреслити, що проходження лише одного блоку не дозволить отримати сертифікат про проходження курсу «Юридична грамотність».

Програма курсу складатиметься з 3 частин:

  1. Права, обов’язки та захист (податки, договори, авторське та інтелектуальне право, захист честі в соцмережах). Спікерка – Світлана Михайлик, адвокатка Адвокатського об’єднання «Курчин і партнери»
  2. Трудові права та договірні відносини (плюси офіційного працевлаштування, оформлення трудових відносин на фрілансі, захист від неадекватних дій роботодавця). Спікер – Дмитро Мельник, партнер в юридичній компанії «Arzinger».
  3. Маю право на бізнес (реєстрація бізнесу, оподаткування бізнесу, вибір системи оподаткування та подання звітності; права споживачів у сфері фінансових послуг). Спікерка – Світлана Мороз, адвокатка, керуючий партнер юридичної компанії «Dictum», партнер в консалтинговому агентстві «FranchPack».

«Поняття «юридична грамотність» вже давно не сприймають як щось далеке та актуальне лише для тих, хто пов’язав своє життя з юридичною сферою. Тому наш курс допоможе столичній молоді безкоштовно отримати базові знання з правової грамотності і дозволить почуватися впевнено як в повсякденному житті, так і на роботі», – стверджує Аліна Качукова, кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/pENUejf