Як підвищити продуктивність?

Як підвищити продуктивність?

Восени, коли наш внутрішній голос постійно говорить «залишайся під ковдрою», наш рівень продуктивності суттєво знижується. Тому приготували для вас декілька порад, щоб ви не розчинилися в осінній хандрі і не втрачали продуктивність 👩‍💻

🟣Не зловживайте багатозадачністю. Не кажіть собі, що для вас простіше закінчити відразу кілька завдань, ніж робити їх потім. Краще зосередьтеся на одному завданні і ви виконаєте його швидко та ефективно.

🟣Робіть перерви. Ми можемо думати, що працювати довше-краще, тому що ми нібито робимо більше. Але насправді ми перестаємо працювати, коли перегоріли. Регулярні перерви допомагають зосередитися і піднімають настрій. Зробіть собі чашку кави або чаю, прогуляйтеся до найближчої крамниці.

🟣Ставте собі маленькі цілі. Коли ви думаєте про декілька великих проєктів або задач, то одразу стресуєте. Саме тому краще розділити процес на дрібні завдання і тоді ви зрозумієте, що все під контролем. Не ставте мету «завершити проєкт», розбийте її на маленькі кроки.

🟣Виконуйте важливі завдання та проєкти у той час, коли ви найбільш уважні. Звучить банально, але згадайте, коли ви частіше за все дороблюєте проєкти. Звісно ввечері, правда? У цей час у нас майже немає сил. Краще прокиньтеся раніше і почніть робити проєкт вранці.

🟣Використовуйте правило «двох хвилин». Це про раціональне використання часу. У вас є зайві дві хвилини?

Виконайте маленьку задачу у цей проміжок часу. Це збереже ваш час та сили у майбутньому.

Ваша КМЦешка 💜