Київський молодіжний центр відкрив ще п’ять нових просторів партнерської мережі YouthFull

Київський молодіжний центр відкрив ще п’ять нових просторів партнерської мережі YouthFull

Київський молодіжний центр відкрив ще п’ять нових просторів партнерської мережі YouthFullу трьох районах столиці

Простори Київського молодіжного центру YouthFull відтепер працюватимуть ще в трьох районах Києва. Так, на Подолі це: #YouthFullPodil (вул. Межигірська, 25), #YouthFullKurenivkа (вул. Кирилівська, 117) та #YouthFullVynohradar (п-т Правди, 88Б). Ще два простори #YouthFullGeneration (вул. Л.Толстого, 49) та #YouthFullMediathech (Повітрофлотський пр., 10) працюватимуть, відповідно, у Голосіївському та Солом’янському районах столиці.

Це закріплено меморандумами за підписами директора КМЦ Андрія Омельченка, директорки Централізованої бібліотечної системи Подільського району Антоніни Ошкало та директорки міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» Галини Конашко.

«Партнерська мережа YouthFull вже налічує 12 просторів та охоплює 6 із 10-ти районів столиці.  Команда КМЦ втілила це лише протягом двох місяців, без бюджетного фінансування проєкту, власними силами, за допомогою меценатів та волонтерів.  В наших амбіціях до кінця року бути присутніми у всіх районах Києва завдяки співпраці з топовими вишами, найсучаснішими бібліотеками та приватними хабами», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт YouthFull – це партнерська мережа молодіжних просторів КМЦ, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. Він реалізовується власними силами Центру, без залучення коштів зі столичного бюджету.

У просторах YouthFull організовані молодіжні групи можуть брати участь в заходах неформальної освіти, слухати лекції, спілкуватися з однодумцями, а також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Контакти Київського молодіжного центру: тел: +38 (044) 221-92-11; ел.пошта: hello@kyc.org.ua