Офлайн зустріч: “Кава з детективом”

Офлайн зустріч: “Кава з детективом”
Усі підписники КМЦ викликаються на зустріч із детективом 👨‍💼
 
19 жовтня о 15:00 чекаємо на вас у IHUB на «Каву з детективом». Там поговоримо з працівниками Національного антикорупційного бюро України.
 
Не хвилюйтеся 😉
📍На зустрічі обговоримо:
– які органи утворюють антикорупційну інфраструктуру в Україні?
– якими є місія і завдання Національного бюро?
– з якими труднощами стикаються детективи у роботі?
– як працевлаштуватися до НАБУ?
 
Також ви зможете «викликати на допит» детективів, щоб дізнатися про їхній професійний шлях, резонансні розслідування НАБУ та виклики антикорупційної реформи.
 
Спікери:
🕵️♀ Надія Полховська, старший детектив — керівник відділу НАБУ.
Надія прийшла в НАБУ з «першою хвилею» в 2015 році і була однією з 10 жінок-детективів. Разом з колегами вона успішно завершувала розслідування гучних корупційних справ, серед яких провадження щодо колишнього голови ДФС, так звана «газова справа». Сьогодні НАБУ для неї асоціюються з постійною боротьбою, важкою працею і справжньою дружбою. На заходах зі студентами Надія завжди радить їм сумлінно навчатися, багато читати та аналізувати.
 
🕵️♂ Сергій Веренчук, детектив НАБУ.
У 2016 році приєднався до команди Національного бюро, де працює детективом. Разом з колегами розслідував низку кримінальних проваджень, зокрема «бурштинову справу» та справу щодо розтрати коштів «Одеського припортового заводу». Вільний час детектив приділяє активним видам спорту: грає у футбол, катається на сноуборді, займається крос-фітом.
 
💻Реєструйтеся: https://cutt.ly/0ECmtJX
🕑Коли: 19 жовтня о 15:00.
🔍Де: IHUB (Хрещатик, 10)