Онлайн-курс “Школа інформаційного простору”

Онлайн-курс “Школа інформаційного простору”

Київський молодіжний центр пропонує молоді опанувати основи медіаграмотності у нашому новому курсі 

З 11 по 15 жовтня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Школа інформаційного простору». Він буде цікавий всім, хто давно хотів дізнатися більше про роботу медіа та діджитал-комунікації.

Після проходження курсу учасники зможуть розпізнавати фейки, орієнтуватися у мас-медійних маніпуляціях та реагувати на можливі загрози в кіберпросторі.

Окремий блок нашого курсу буде присвячений рекламі та PR-технологіям, тож в учасників буде можливість отримати загальні уявлення щодо того, як влаштований світ реклами і як саме потрібно запускати рекламу на різних платформах.

Програма курсу складатиметься з 3 частин:

  1. Вступ. Безпека у кіберпросторі. Спікерка – Ксенія Ляпіна, журналістка, співзасновниця інтернет-видання «САЛО НАПИСАЛО», редакторка головного сайту одного з українських телеканалів.
  2. Що таке медіа та як вони працюють? Спікерка – Діана Нахутіна, соціолог-маркетолог. Була Головою комісії з питань соціально-правового захисту Молодіжної ради Дніпра.
  3. PR-технології та реклама: лайфхаки на кожен день. Спікерка – Анастасія Глущенко, Голова комітету з маркетингу та розвитку бізнесу Асоціації адвокатів України, засновниця Агентства стратегічного маркетингу Stasy Passion.

«Ми живемо у такий час, коли стає все важче розбиратися в шаленому потоці інформації і відрізняти достовірну інформацію від фейкової. Саме тому ми переконані, що медійна грамотність – це той інструмент, яким має оволодіти кожна людина. Знання, які учасники отримають під час курсу, допоможуть по-новому відноситися до інформації і її свідомого споживання», – стверджує Яна Горбачевська, кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/qEfLVp7