Київський молодіжний центр відкрив новий простір #YouthFullNAU

Київський молодіжний центр відкрив новий простір #YouthFullNAU

Партнерська мережа «YouthFull» Київського молодіжного центру відтепер і у Національному авіаційному університеті 

Мережа просторів «YouthFull» продовжує зростати – Київський молодіжний центр відкрив новий простір YouthFullNAU у стінах Національного авіаційного університету. Це ще один простір, що дозволить молоді відвідувати корисні заходи, лекції та об’єднуватися з однодумцями. Відповідний меморандум підписали директор КМЦ Андрій Омельченко та ректор вишу Максим Луцький.

В день відкриття Київський молодіжний центр одразу провів у просторі майстер-клас для молоді «Як розкрити свою унікальність та реалізуватися в сучасних умовах». Сертифікована бізнес-тренерка Ольга Кілат надала практичні поради з пошуку своєї індивідуальності, а також способів реалізації власних цілей та планів.

«Київський молодіжний центр робить ще один важливий крок у напрямку роботи з молоддю. Відкриття чергового простору партнерської мережі «YouthFull» у стінах вишу є свідченням наших твердих намірів створювати якісні, а найголовніше потрібні молоді речі. Без бюджетного фінансування проєкту, виключно власними силами, ми працюємо і продовжуватимемо працювати над розширенням нашої партнерської мережі, пошуком нових приміщень. Далі тільки нові виклики, плани, заходи та простори, про які ви почуєте вже наступного тижня», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт «YouthFull» – це мережа молодіжних просторів, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. У цих просторах організовані групи молоді можуть слухати лекції, брати участь в розвиваючих іграх, заходах неформальної освіти, спілкуватися з однодумцями, а  також приєднуватися до різноманітної молодіжної роботи.

Контакти Київського молодіжного центру: тел: +38 (044) 221-92-11; ел.пошта: hello@kyc.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами 😉