Онлайн курс «Підприємницький потенціал»

Онлайн курс «Підприємницький потенціал»

Київський молодіжний центр пропонуємолоді розкрити свій підприємницький потенціал у нашому новому курсі

З 22 по 30 вересня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайновий курс «Підприємницький потенціал». Він буде цікавий всім, хто давно хотів ближче познайомитися зі сферою підприємницької діяльності та отримати ексклюзивні інсайти від спеціалістів.

За 8 днів учасники отримають базові знання щодо того як влаштована ця сфера, як потрібнорозвивати підприємницьке мислення і як правильно планувати робочі цілі. Крім цього, учасники навчаться створювати алгоритм якісної роботи в умовах багатозадачностіта познайомляться з інструментами для стрімкого професійного зростання.

Курс складатиметься з 5 частин, кожна з яких присвячена окремому тематичному блоку:

1. Підприємницьке мислення та прийняття рішень. Спікер – Віталій Біхунов, власник ТМ «МегаТурнік», спортсмен, режисер, засновник спільноти активних підприємців «Катана Груп». Віце-президент міжнародної федерації лідерів і підприємців JCI 2020.
2. Як працювати в стресовій ситуації та зберігати рівновагу? Спікерка – Олена Єлісєєва, психотерапевтка, коуч та бізнес-тренерка в NewRealGoal. Вивчала клієнт-центрованупсихотерапію в Київському інститутісучасної психології та психотерапії.
3. Як правильно ставити цілі і досягати їх? Спікерка – Валентина Ярошенко, бізнес-тренерка в «Аптека Доброго дня». Працювала бізнес-тренеркою в компаніях «Elfa Laboratory», «Аскона».
4. Як бути на крок попереду конкурентів? Спікерка – Тетяна Мороз, CEO у фінансовій бутік-агенції Just Finance. Має за плечима 20 років практичного досвіду.
5. Як створити команду мрії? Спікерка – Мар’яна Івашина, експертка у сфері управління персоналом,бізнестренерка,  авторка тренінгових програм з командотворення. Керівниця служби навчання та розвитку компанії «Галичфарм», голова Громадської ради при управлінні персоналом Львівської міської ради.

«Сьогодні важливо володіти хоча б базовими навичками та знаннями відразу в декількох сферах. Це корисно для загального розвитку, до того ж це робить вас цінним потенційним співробітником. Підприємницька сфера, на нашу думку, це та сфера, де перетинається і психологія, і економіка, і маркетинг, тому наш курс дозволить молоді отримати знання з різних напрямів і використовувати їх для просування не тільки в підприємництві, а й в інших сферах», – стверджує Аліна Качукова, кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/HWvFxfO