5 корисних додатків для школярів та студентів

5 корисних додатків для школярів та студентів

“Знову не можу знайти розклад занять. А ще й купа файлів з книжками, лекціями, конспектами. Суцільний хаос..” 😟

Знайома ситуація? Коли ти студент або школяр, то доводиться тримати в голові купу інформації і думати про організаційні моменти. Тож, пропонуємо тобі звернути увагу на ці корисні додатки. Можливо деякі з них значно полегшать тобі життя 🕵️‍♀️

🔺 myHomework Student PlannerЯкщо ви втомилися кожного разу відкривати окрему табличку, в якій зберігається ваш розклад занять, або world-файлик, то цей додаток вас врятує. У ньому можна зберігати ваш розклад в зручному форматі, фіксувати домашні завдання, а ще можна зробити так, щоб додаток нагадував вам про початок занять.

🔺 EvernoteЗвісно більшість з вас знає про цей додаток, але раптом ні? Він точно допоможе навести порядок у вашому смартфоні – тут є і списки справ, і розклад занять. Також у додатку можна зберігати файли з книгами, лекції, реферати, потрібні вам скани і так далі.

🔺 TEDТак, ви правильно подумали, ми про всім відомі лекції TED. Тільки в додатку їх зручніше шукати, дивитися та ще й можете вивчити нову мову, адже, якщо ви хочете подивитися ролик, в якому спікер говорить іспанською, то можете включити субтитри, виділити їх і запам’ятовувати лексику.До того ж, в додатку можна знайти понад тисячу відеолекцій!

🔺 Exam Countdown LiteЦей додаток допоможе вам тримати себе в тонусі під час складання іспитів або заліків в університеті – він відраховує кількість днів та годин до кожної важливої дати, тобто до кожного іспиту за заліку. Це класний варіант для тих, хто постійно відкладає процес підготовки до сесії.

🔺 SpeechTextЦей додаток сподобається тим, хто звик записувати лекції та уроки на диктофон. Він перетворює аудіозапис на текст завдяки штучному інтелекту Cloud Speech API. Тож, якщо ви не хочете пропустити важливі моменти лекції і повторити все вдома, то цей додаток точно вам потрібен.

Сподіваємося, що ці додатки допоможуть вам зекономити час і використати його з користю для себе!Ваша КМЦешка 💜